מגוון רחב של דגי נוי
מגוון רחב של דגי נוי טרופיים הכוללים זנים נדירים כגון: טטרות וקשתות, ציקלידים ננסיים כמו אפיסטוגרמות או רמירזים מיוחדים, דיסקוסים וסקלרים ועוד.
בריאות לפני הכל
דגי הנוי הטרופיים שלנו כולם נטולי הורמונים, בריאים וחיוניים.
הקודם
הבא

דגי נוי

השפע והאושר הזה יכול להיות מנת חלקיכם!

השאירו פרטים בדרך אליכם!

נגן וידאו

באליאור דגים ונוי תוכלו למצוא מגוון רחב של דגי נוי טרופיים הכוללים זנים נדירים, כגון: טטרות וקשתות, ציקלידים ננסיים כמו אפיסטוגרמות או רמירזים מיוחדים, דיסקוסים וסקלרים ועוד.
דגי הנוי הטרופיים שלנו כולם נטולי הורמונים, בריאים וחיוניים.

מה חשוב לדעת כשבוחרים דגי נוי  טרופיים?
רוב הדגים הטרופיים חיים בלהקות וידועים כאוהבי צמחיה.
הדגים הטרופים מאגדים בתוכם זנים שקטים ותוקפניים, קטנים וגדולים וזנים האוהבים ערכי מים שונים.
המומחים של אליאור דגים ונוי יסייעו לכם לבחור מתוך המגוון הרחב של הדגים הטרופיים, את הקומבינציות המתאימות ביותר לאקווריום ססגוני ומשגשג.

ציקלידים
זני הציקלידים השונים מעניקים לאקווריום אופי פעלתני ומראה ססגוני. בשל נטייתם לתוקפנות ולהתנהגות טריטוריאלית, יש לתכנן את האקווריום בהתאם – החל מהתאמה של אוכלוסיות הדגים בעת בניית האקווריום ועד להכנסת מסלעות המשמשות כמקומות מסתור וכטריטוריות.

כמו כן, הציקלידים ידועים בנטייתם לאסוף חצץ בפיהם ולהפוך אותו. לכן חשוב לבחור את החצץ המתאים (חצץ גרוס שלא יתקע להם בפה) ולדאוג לפילטרציה חזקה – בשל הלכלוך הרב שנוצר.

באליאור דגים ונוי תוכלו למצוא זנים מרהיבים כולל ציקלידים דרום אמריקאים ואפריקאים מאגם טנגניקה – בצבעים ומרקמים ססגוניים. כל הציקלידים שלנו נטולי הורמונים, בריאים ובעלי מראה חיוני.

התקשרו
ניווט לחנות